Společný prostor pro blahodárnou změnu...

V bledě modrém...

1. listopadu 2015 v 22:55 | Akja |  aktuální energie

Listopad na nás snáší různobarevné listí a my pokračujeme tiše dále se svojí transformací. Můžeme se cítit opravdu zvláštně, můžeme zažívat i různé nepohodlí, ale je třeba jít dále. Některé naše části žijí ve sjednocení, libují si v bezkonfliktním prostředí, zažívají radost a blaženost, ale jiné naše části se ještě noří do hustých energií minulého nastavení reality.

To úžasné na tom je, že i když neuděláme vůbec nic, tak se změna dokončí sama a my se ocitneme v rozšířeném uvědomění sebe sama. Pokud se cítíme lépe, když jsme aktivní, pak je dobré pracovat na oblasti víry v sebe a uvědomování si svého spojení s Duchem.


Můžeme si to představit, jako setrvačný pohyb v kruhu, i když se tam některé části ( lidé ) zastaví, vše stejně doběhne tak, jak má. Transformace se týká všech lidí na naší Zemi. V některých oblastech je potřeba větší posun, někde téměř žádný. My zrovna žijeme v oblasti, kde Status Quo dosáhlo obřích rozměrů a tak máme co odklízet.

Ti, co se zabývají transformací aktivně, žijí nyní ve dvou světech. Ve svém vědomí přijali Jednotu a fyzicky stále platí účty za plyn a za elktriku, to způsobuje zatím nepohodlí, ale nešlo zařídit vše úplně hladce, bez sebemenších zádrhelů při zachování svobodné volby, to by nastal úplný chaos ve vnímání reality a došlo by k našemu poškození. Je třeba tuhle situaci přijmout a nebojovat s ní, je pro naše nejvyšší blaho.

Nespěchejme, když už jsme ušli takový kus cesty, projděme poslední kroky v klidu a v porozumění k ostatním, kteří se na cestu teprve vydávají. Pokud si vytvoříme v jemné vrstvě vědomí nový svět, promítne se i do hrubé vrstvy reality a tam zůstane. Využijme listopad, se svým novým přísunem energie, na další pozvolné uvědomění, vírou v sebe...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lída Lída | 1. listopadu 2015 v 23:26 | Reagovat

Dostalo se mi díky Tvému článku spoustu dotazů i myšlenek:
Při rozhodování se pouze pomocí svobodné volby by došlo k unikání energie nesprávným směrem, k jejímu neovladatelnému šíření a následné destrukci všeho (nejen hmotného?).
Cítím, že je důležité zachovat především porozumění vůči ostatním (přesně,jak Akji píšeš), ochotu, lásku a cit, pochopení a hodně mezi sebou komunikovat,být otevřený. Umět vcítit se do situace druhých,abychom jim byli schopni lépe porozumět.
Akji,je správně, když nepochopené situace z minulosti, které nyní znovu vyplavaly na povrch budu opomíjet?Tzn. nemusím je "chápat, pochopit,uchopit"? Mám je nechat volně plynout a tím se opravdu vyřeší? :-) Nevyvíjet v žádné oblasti nátlak? Nesnažit se úporně a s úsilím o nápravu? ;-)

2 Akja Akja | 2. listopadu 2015 v 1:14 | Reagovat

Lidu, ono zas tolik svobodné vůle nemáme. Máme jen polovinu z celkového rozhodnutí. Jak píše Osho - můžeš si zvolit, když máš zvednout nohu, jestli zvedneš první levou, nebo pravou, ale když jednu zvedneš, už nemáš dál volbu, zvedout tu druhou, protože by jsi spadla na zem.
Když vyplavaly situace z minulosti, máš volbu, nechat to být, nebo na ně posvítit světlem vědomí. Ať uděláš co chceš, druhou půlku volby je na Jednotě, která Tvoji volbu doplní do fungování harmonie. V podstatě je úplně jedno, jak se rozhodneš. Já většinou řeším, proč to je, jak to napravit, i když vím, že je to zbytečné, mám takovou povahu. :-)

3 ramondakerie ramondakerie | Web | 2. listopadu 2015 v 4:28 | Reagovat

Super článek, k zamyšlení, ale ve výsledku povzbudivý. Díky.

4 Akja Akja | 2. listopadu 2015 v 8:32 | Reagovat

[3]: Musíme si tu jízdu vychutnat. Když už jedeme, tak ať to za to stojí a s plnou parádou a ve Tvém krásném oblečení, viď... :-)

5 Lída Lída | 2. listopadu 2015 v 21:53 | Reagovat

[2]: Ju Akji, to jsme na tom povahově stejně :-D Rovněž všecko moc řeším,přemítám a přemýšlím i přesto, že je to naprosto zbytečné. Ale co, každý jsme nějaký a ty své vlastnosti musíme využít co nejlépe ve svůj prospěch :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama