Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Hmm

29. listopadu 2015 v 22:00 | Akja |  aktuální energie

Listopad se s námi pomalu loučí a pozvolna přichází poslední měsíc roku - prosinec. Transformace si dále klestí svoji cestu naší myslí. Aktuálně se dotýká nejvíce našich vztahů. ŘÍKÁME SI, VŽDYŤ UŽ TO VŠECHNO ZNÁME, VŽDYŤ NÁS UŽ NEMŮŽE ZASKOČIT NIC NOVÉHO, JENŽE HLOUBKA NAŠEHO UVĚDOMOVÁNÍ SE, JE AŽ NA PRAZÁKLAD NAŠEHO BYTÍ.

Vztahy mezi námi navzájem jsou zrcadlem vztahu, který má každý sám se sebou. Transformační změna probíhá tak silně, podle toho, jak hodně si uvědomujeme sami sebe a jak moc se přijímáme, tedy máme k sobě dobrý vztah.V jedné meditaci jsem si představila Boha, jako staršího dědu na obláčku a nechala intuici volně plynout. Bůh, co by děda, se ozval a říkal, že je od toho všemohoucí a vševědoucí, aby mohl být třeba nádherná mladá žena, nebo roztomilé dítě, proč zrovna má být neschopný seschlý stařík? Dále mi sdělil, že je pro jistotu všechny lidi, aby si nezáviděl, že je starý, mladý, bílý, černý...

Jaký to pak má dopad na naše vztahy? Je třeba na ně nahlížet, jako na různé aspekty sebe sama. Nechat každého ať zakusí ve svém životě přesně to, co dělá. Vzájemně spolupracovat, předávat si informace a radostně sdílet společný prostor.

Také jsou kolem nás lidé, kteří o takový způsob života nestojí, žijí ve své omezené mysli a nemají zájem o její rozšíření do univerzálního vědomí. Oni nám však stále jen zrcadlí náš vztah sama se sebou a potvrzují, že stále ještě nejsme odproštěni od svého posuzování a naladěni na bezpodmínečné přijetí sebe sama.

Pojďme se zaměřit na bezpodmínečné sebepřijetí a vědomě si jej užívat celý den. Prosinec nás prověří, jak jsme uspěli. Zítra napíši jednoduchý návod k vnímání vlastní intuice...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 petrflasar27 petrflasar27 | 30. listopadu 2015 v 13:29 | Reagovat

Radostně sdílet společný prostor - jak neobvyklé.?!

2 Akja Akja | 30. listopadu 2015 v 13:57 | Reagovat

Jiné podmínky platí ve městě, jiné v horské vesnici a jiné na poušti, ale nikde není potřeba žít ve strachu. Je třeba najít prostor k žití a spojit se se svým vnitřním vedením, pak už se můžeš jen radovat... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama