Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Uvědomování se

8. října 2015 v 23:00 | Akja |  aktuální energie
Čím nyní procházíme, na energetické úrovni, by se nechalo přirovnat k jízdě na tobogánu. Nenechá se vystupovat za jízdy, nejde udělat krok stranou. Vše jde svojí cestou, kterou můžeme jen velmi zlehka pozměnit, spíše si jí užívat a pocítit tu slast, že zažíváme dobrodružství.

Už jsme na místě, už jsme dorazili do naší vysněné krajiny. Už jsme transformováni na další úroveň bytí, jen zřejmě potřebujeme přivyknout na nové světlo, na nové barvy, na nový vzduch a nové vnímání času. Čekali jsme na tuhle chvíli velice dlouhou dobu. Náš běžný stav bylo "čekání", až jsme si na něj zvykli. Transformace probíhala v některých oblastech rychleji, někde se zadrhávala, ale už jsme skutečně volní a uvědomujeme si nové schopnosti a možnosti. Jsme zde.


Stejně, jako novorozenec, se potřebujeme v nové Zemi nejdříve aklimatizovat, rozhlédnout se a posílit se. Nespěchejme na sebe. Není potřeba nijak tlačit na projevení očekávaných událostí. Jdeme k nim, jdeme tím směrem, jdeme tam dokonce všichni, takže tempo je pomalejší, aby se mohl přizpůsobit úplně každý.
Zkusme procvičit nové smysly. Nové uši rády naslouchají tichu noci, zkoušejí zachytit zvuk padající hvězdy. Nové oči vidí narovnání, zjemnění a přesný směr.

To my, jsme vytvořili všechnu tu minulost v soutěžení, která přerostla v soupeření a došla přes utrpení, až do blahodárného sjednocení. Nemáme už více potřebu takovou minulost opakovat. Ano, je zaznamenaná uvnitř našeho bytí, jako výstražná pojistka, která vždy řekne ne, vícekrát neopakovat!

Jaké je to nové bytí? Svobodné, hravé, voňavé, krásné, pravdivé, intuitivní, lehké, silné... Každý den, po malých krůčcích se můžeme přivítat v novém uvědomění. Zatím jsem kolem sebe viděla trochu i rozčarování, ale i to se brzy změní, to vzniklo díváním se na nový svět starýma očima. Uvědomujme si nové nástroje a nové fungování, učme se být šťastní...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama