Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Údolí stínů

25. října 2015 v 23:23 | Akja |  aktuální energie


Nyní proplouváme zvláštním stavem našeho vědomí. Vše kolem nás je hra světla a stínů. Někdo se noří více do stínu, někdo objevuje sílu světla a zažívá v něm první záblesky Ráje. Je to vše tak nové, tak neznámé, tak voňavé, tak unikátní. Pomaloučku, polehoučku našlapujeme v novém světě.

Zatím to úplně není procházka růžovým sadem, zatím jsme celí bolaví, unavení, zpocení a popletení, ale už víme, že jsme obstáli, už víme, že jsme dorazili. Poslední příčka se rozpouští pod sílou vědomí na ni zaměřeného.
Kdysi jsme to četli v knihách "Celestýnské proroctví" a neuměli si představit jaké to bude.


Máme všechny potřebné nástroje k zvládnutí života na nové Zemi, vše jsme se naučili během našeho zdlouhavého výstupu. Základní je vědomí JEDNOTY a to se prolíná vším ostatním. Možná by se hodil nějaký návod, jak projít tohle údolí stínů, které se nám odhaluje i v nočních snech.

Mám jediné doporučení, zůstávat v míru. Kdykoli zaměříme pozornost do vlastního těla, pocítíme mír. Stejně, jako pohádkový princ, při záchraně nevěsty, nesměl hledět napravo, nalevo, jen pokračovat v cestě, stejně tak i my pokračujeme s klidem a mírem dál, dovnitř své bytosti k úplnému uvědomění se.

Přeji nám všem zdárné vynoření nad hladinu stínů a probuzení v novém světě...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ladymoriggen ladymoriggen | Web | 26. října 2015 v 17:45 | Reagovat

Super, děkuji :-)

2 Lída Lída | 26. října 2015 v 23:31 | Reagovat

Ahoj Ajko! Překrásný článek :-) Jen mi prosím pověz, kdy už dosahneme probuzení, kdy pochopíme,poznáme? Přijde mi, že se proces změn na chvilku zastavil,že máme získat sílu na další cestu.Ovšem žádný pořádek ani klid v sobě nemám :/

Děkuji za odpověď. Krásný den! ;-)

3 Akja Akja | 28. října 2015 v 23:44 | Reagovat

[2]: Změny se nezastavily ani na chviličku, vše probíhá dále. Poslední část je uvědomění se a na to potřebuje každý jinou dobu.
Např. když si vezmeme Tebe, nebo mne, tak některé věci přijímáme snadno a uvědomujeme si, že nám taková změna vúbec nevadí a líbí se nám, ale jsou oblasti, kde to vázne, kde se nechceme vzdát, třeba já mám takovou oblast mé děti. No a nyní je úsek transformace, kdy se čeká na každého, na každou část celku, zdá se, že se nic nehýbe, ale pod povrchem to vře. Mysl nám předhazuje i divoké sny. Děje se spoustu věcí a zažíváme spousty zrcadlení k uvědomování se v jednotě...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama