Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Jsem Nikdo

16. října 2015 v 0:00 | Akja |  cestou ke změně

Ztrácíme se. Jsme Nikdo. Ano to je náš směr, tak to jdeme správnou cestou. Jediná navigace je uvnitř našeho těla. Pokud si duchovní učitelé budují svoji kariéru na svém jméně, na své metodě, na svém učení, opět ztratili směr transformace. Tam, kam jdeme, tam jsme Nikdo.

Tenhle pan Nikdo, kdo to vlastně je? Filmový Neo objevil, že je vlastně i agent Smith a všicni lidé jsou vlastně potencionální agenti, takže je tady vlastně jen on sám, v různých variacích. Já jsem jen!


Nikdo jsou všichni dohromady. Tohle vědění nám bylo předáváno i duchovním mistrem Sri Chinmoy. Transformace má pro nás všechna odhalení pravdy, pro některé z nás je to neúnosné a brání se nemocí. Kdo snese pohled pravdě do tváře, zůstává zdráv.

Podle hvězdné konstelace Saturna postaveného ve Střelci, se všichni duchovní učitelé, kdo jsou "Někdo" vytřídí a během několika příštích let zůstanou s námi duchovní učitelé, kteří budou "Nikdo". Stejné to bude se společností lidí. Kdo má pocit, že je ve společnosti "Někdo", zmizí v propadlišti dějin, protože bude v popředí jen ten, kdo je "Nikdo".

Každý člověk má dva okruhy, které jsou i frekvenčně jiné. Vnitřní okruh srdce je spojený se vším, vnější okruh mysli ovládá naše tělo a vytváří naší realitu. Vnitřní okruh propojuje zdroj, všechny bytosti a všechnu moudrost, je vlastně nikým a vším. Vnější okruh vytváří naše tělo, naše myšlení, pohyb a odděluje nás od vnitřního okruhu a podsouvá nám myšlenku, že jsme Někdo.

Nyní jsme ve fázi kdy nabízíme vedení našeho života vnitřnímu okruhu, stáváme se Nikým a nacházíme život v pravdě, zdraví, lásce a moudrosti srdce...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lída Lída | 16. října 2015 v 9:35 | Reagovat

Akjo, to je nádherný článek ;)

2 petrflasar27 petrflasar27 | 16. října 2015 v 17:31 | Reagovat

Hezké.
Tělo je třeba vnímat odděleně.
Tělo způsobuje, že jsme někdo.

3 Akja Akja | 16. října 2015 v 22:43 | Reagovat

Vždy jsou v tom tři. Tělo, jeho Aura a Vědomá pozornost. Fyzické tělo a Aura by měly být vnímány vědomou pozorností v rovnováze. Většinou Vědomá pozornost upřednostní Fyzické tělo a tak vznikne Ego. Je třeba vědomou pozornost zaměřit také na Auru, která je kolem celé DNA v celém rěle i kolem fyzického těla, pak Ego zmizí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama