Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Vědomá pozornost

23. září 2015 v 14:48 | Akja |  cestou ke změně
Kdo jsi? Kdo jsem? Kdo jsme? Když zapátráme v hloubi své bytosti po někom, kým jsme, vždy dospějeme k vědomé pozornosti. Jsme Duch, který pozoruje sám sebe a k tomu si vytvořil naše báječná těla a vhodné prostředí. Duch se nejen pozoruje, ale také podporuje. Duch se vytváří do různých podob, pomocí nástrojů, jenž jsou také jeho součástí. Člověk je tvořen oddělenou myslí. Veškeré oddělení však vytváří napětí. V knize Bible je tohle oddělení pojmenováno Satanem, nejmilejším andělem, který se povyšoval nad stvořitele, až dospěl k pádu do temnoty.

Když se zabýváme tím, kdo jsme, potřebujeme také vědět, jak fungujeme. To ví a zná jen Duch, který nás stvořil, ale v současném transformačním období jsme si už mnohé z toho uvědomili. V prostředí, kde se nacházíme my, lidé, zvířata, rostliny a nerosty, se můžeme pozorovat, poznávat a podporovat navzájem. Vzájemná komunikace nám leccos napoví.


Proč to nyní píši? Kolem nás víří velké množství informací, když přejdu různé zprávy, předpovědi, obavy a domácí dění, tak si uvědomuji, že vše je jeden veliký hrnec guláše, nebo se to tak alespoň jeví. Konstelace na obloze tomu všemu ještě dodávají tajuplnou atmosféru.

Tenhle zdánlivý chaos má v sobě dokonalý řád a sladění a tím právě procházíme. S příchodem nového učení New Age jsme všichni začali odříkávat pozitivní věty, které měly opravit naši realitu. Brzy jsme přišli na to, že tím jen ztrácíme čas. Jakpak by se asi do další dimenze dostala zvířata, vždyť neumí odříkávat žádné mantry? Jak rostliny komunikují s Duchem a předávají své vzkazy?

Vše, co Duch vytvořil, takže vše, má v sobě vědomí. A jak jinak, naše fyzické tělo má také své vědomí. Carl Gustav Jung s ním začal pracovat, když ho objevil v našich snech a pojmenoval ho podvědomí, skupina Kryon jej nazývá Innate ( vrozená moudrost těla ). Už z toho nám je jasné, že s tím vědomím našeho fyzického těla je něco zvláštního.

Transformace dochází do trochu odlišného stavu, nežli osvícení mistři předchozích dob, kteří své tělo popírali, uspávali i týrali, aby se tak zbavili jeho vlivu. V našem uvědomování nyní, naopak fyzické tělo uznáváme, probouzíme a pečujeme o něj. Svoji vědomou pozornost směřujeme do fyzického těla a tam nacházíme ten pravý poklad, od kterého se Satan oddělil a tím ztratil spojení se svým stvořitelem. Tím Satanem je myšlen každý z nás, kdo se vnímá jako oddělená bytost.

Vše, co je nutné, pro zdárný vývoj naší transformace v následujícím týdnu, je, zaměřit svoji vědomou pozornost dovnitř svého fyzického těla, co nejčastěji během dne, kdy to půjde, shodnou se tak "dva z nás" a to úplně postačí pro vytvoření souladu ve všem dalším vědomém bytí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama