Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Malé dílky vytvoří veliký celek.

12. září 2015 v 23:25 | Akja |  cestou ke změně
Zítra nastane zatmění Slunce a Měsíc bude ve fázi Nov. Hvězdy k nám promlouvají svojí hvězdnou řečí a my se s nimi radujeme ze stále nových změn. Přechod na širší uvědomění je pro nás trochu záhada. Rádi bychom, aby nám hvězdy, energie a různé bytosti pomohli. Ale uvědomění, je vnitřní záležitost se kterou si musíme poradit sami.

Během měsíce září opět prožíváme podobné situace jako v srpnu, jen už jemněji. Už jsme jakoby otlučení, více na vše připravení a nebo také více rezignovaní. Hvězdné konstelace působí na naše kolektivní vědomí, jehož jsme součást a udávají pokyn k ukončení jedné etapy bytí a vykročení do nového, očištěného a vytouženého stavu.


Naše širší uvědomění spočívá v pochopení, že si všechno ve svém životě vytváříme sami a že tím vším také jsme. Že stvoření a stvořitel jsou jedno. Jedno vědomí.

Pro tuhle fázi transformace už nejde používat věty - oni za to můžou, kdyby to oni udělali dobře, kdyby bylo jiné počasí, nemám, co potřebuji, nejsem na správném místě atd. Kdyby se nám přece jenom vloudila podobná věta do našeho vyjadřování, zastavme se, je třeba si uvědomit, že vše si vytvářím já sám/sama. Každé takové malé každodenní uvědomění, vytváří to velké kvantové probuzení...

V přijímání každé situace, jako svého výtvoru se uvolníme a postoupíme výše v našem plánu pro transformaci. Stáváme se tak ohleduplní k ostatním, neboť si uvědomujeme, že nám nic nedělají, jen nastavují pečlivě zrcadlo, každému vlastnímu rozmaru. Zbavujeme se pocitu oběti a otroka, neboť sami jsme svým pánem.

Když potřebujeme na své probuzní nějaké symboly a značky, znovu zaměřme svoji pozornost na to, že jsme symboly vytvořili sami, obtáhněme si je tužkou, ať se rozpomeneme, jak jsme je vytvořili. Máme na to tolik času, kolik ho budeme potřebovat. Více takto uvědomělých myšlenek způsobí rychlejší změny. Více uvědomělých lidí způsobí Ráj na Zemi...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama