Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Ještě jednou příznaky transformace

27. září 2015 v 13:42 | Akja |  aktuální energie
Ještě jednou musím popsat příznaky transformace, protože nově přicházející energie, bolesti prohlubuje a není potřeba se toho zaleknout. Již dříve jsem psala, že transformaci pociťujeme v pohybovém aparátu a v hlavě. Problém nohou už odeznívá, za to zažíváme bolest v hlavě. Následující tři dni bude možná tahle bolest intenzivnější, přesto ji můžeme hravě zvládnout.

Všechny mé texty jsou energetizované léčivou energií. Bolest může přejít i po přečtení textu. Dále bych doporučovala pití vody. Nejlepší lék zůstává i nadále radost. Prociťujeme radost s uvědoměním v celém těle. Ne jen se zasmát, ale i procítit, jak tělo prožívá radost, to je to uvědomění, které rozšiřuje svět do další dimenze.


Do nové Země jsme naprosto připraveni, není potřeba už dávat do pohybu energie strachu. Je třeba oprášit všechny sny, které jsme cestou odložili, jako neuskutečnitelné. Nyní s novým uvědoměním, je pro nás snadné, vše vytvořit podle svého přání.

Náš život se dostává do přirozenějšího pomalejšího tempa. Vědomí mysli komunikuje s vědomím těla pocity. Probuzený člověk si je neustále vědom svých pocitů. Ty nechtěné pocity měníme na ty žádané a tím vytváříme svoji realitu podle svých představ. Dříve jsme byli otroky vědomí těla. Nyní jsme svobodní. V našem fyzickém těle je velmi rozsáhlá paměť, avšak do příchodu transformace byla uzavřena. Nyní už k ní máme přístup. Zvolíme si to svými pocity ( nikoli emocemi, s těmi je konec, ty nikdy nejsou pravda a tak nás nemohou zajímat ).

Otroctví a manipulace pro nás končí. Zavrtalo se do nás myšlenkovou formou spojenou s pocitem porážky a útlaku. Užívejme si svobody v lásce a blahobytu. Jen co si poopravíme staré bolístky, vrhněme se na nové možnosti, které nám z naší volnosti vyplynou. Jak zpíval Karel Zich - Je to paráda...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lída lída | 27. září 2015 v 18:53 | Reagovat

Mockrát Vám děkujeme za nádherný příspěvek! Jak píšete, člověk s každým písmenem, slovem a větou uzdravuje své tělo i duši ;-) Přeji nádherný a kouzelný večer!

2 transformace-akja transformace-akja | 28. září 2015 v 9:37 | Reagovat

Také Vám přeji nádherný den. Mám takovou radost, že jsme konečně dopluli ve svých myslích do poznání fungování našeho těla, přestože vím, že je to nikdy nekončící proces. Přijde další a další uvědomování. Nejde ulpět na jednom poznatku, na jedné metodě, způsobu, to bychom se zastavili a to nám není přirozené. Ale nyní už půjde vše lépe a bezbolestně. Věřím, že i v nesmrtelném, samo se obnovujícím těle. Lído, Vy, také vykládáte karty, napište své postřehy, dám je klidně nahoru do článku, budeme tak psát web spolu. :-)

3 lída lída | 28. září 2015 v 22:51 | Reagovat

Děkuji mockrát, cením si velice Vaší nabídky.Více informací jsem Vám odeslala na e-mail. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama