Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Už zbývá jediné...

2. září 2015 v 14:14 | Akja |  aktuální energie
Včera jsme přivítali měsíc září a další naměřenou vlnu obrovských energií, udávaných v Bovisech. Září tedy doslova září. Slova jsou také malými fraktálky lidské historie. Řecká abeceda alfabeta je přímo vyprávění příběhu o potopení kontinentu. Jednotlivá písmena, spíše slabiky, nebo slova jsou náčrty celé události. A tak je to s dalšími slovy, vždy odkazují na proběhlé, či budoucí události. Podívejme se, prosím, tímto způsobem na září.

Astrologická mapa září 2015 je plná neobvyklých událostí. Takže se můžeme těšit na příval nových zásadních změn.


Všichni, kdo se rozhodli pro transformaci, procházeli lety studia, léčitelství a objevů v oblasti ducha. V období letošního léta, kdy jsme se těšili na zasloužený odpočinek, klid a sklízení radostných plodů své práce, jsme ještě procházeli spoustou zkoušek a zátěžových okamžiků pro naši psychiku, které málokdo čekal. Ale už tady máme září, které nám přinese konečně vytoužený způsob života. A jak toho dosáhneme?

Všechny prázdninové problémy byly způsobené naší touhou po dokonalosti. Naše bytosti nám předvedly to, co si "myslíme", že není v pořádku, nebo dokonalé. V našem uvědomění je potřeba přijmout vše takové, jaké to je. Pokud tlučeme hlavou o zeď, já to chci tak a tak, pak jsme stále nepřekročili práh Ega a dveře k transformaci jsou tak zavřené. Vše, co se nám stále nelíbí, jsme vytvořili sami, svým kritickým postojem k sobě. Stále se nám vše promítá do našeho okolí, aby jsme viděli situaci názorně a mohli se lépe rozhodovat.

Už zbývá jediné. Pustit se všech událostí, strachů a problémů a zahrnout sám sebe láskou. Vyzkoušejme si to třeba v meditaci, pocítit lásku v každé části našeho těla a mysli. Zkoušejme pocítit lásku v každé buňce, v každé situaci, v každé myšlence. Láska je to základní uvědomění, ta základní síla, kterou máme po ruce a kterou jsme si všechny ty roky odpírali.

Když se dokážeme vcítit do opravdové, syté, všepokrývající, blažené energie lásky, máme pocit všemohoucnosti. Zkusme si to hned Teď, ať každý ví, o čem píši. Svoji vědomou pozornost zaměříme na pocit lásky, třeba pomocí fotky milovaného člověka. Později nám to půjde jen přenesením pozornosti, až ten pocit nezmizí a bude nás provázet stále. V přítomnosti lásky spočívá naše transformace.

Uff, to to trvalo, že? Není to jen pocit všemohoucnosti, z pocitu vzniká vibrace a z vibrací naší aury myšlenky, jak jsem popsala v minulém článku. Z často opakovaných myšlenek vzniká víra a ta se projevuje v realitě. Z často opakovaného pocitu lásky vytváříme tu nejskvělejší realitu, na kterou si vzpomeneme.

Vím, že slyšíme zprávy o stěhování americké armády na území Evropy, o umělé snaze vyvolat válečný konflikt pomocí strachu z jiného náboženství, o nevědomých lidech, kteří podporují nejmenovaného politika u nás, který je s tím vším propojen. Ale i tohle je jen odraz našeho vnitřního strachu z nedostatku. Z nedostatku lásky - o tom je to celé...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 petrflasar27 petrflasar27 | 4. září 2015 v 20:34 | Reagovat

Láska je opravdu mocná myšlenka.
Už zbývá jediné. Pustit se všech událostí, strachů a problémů a zahrnout sám sebe láskou. Je to dost těžké.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama