Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Život je.

31. srpna 2015 v 18:06 | Akja |  aktuální články
Každý máme svůj dar do života, svoji jedinečnou schopnost, talent a nadání. Od narození hledáme svůj dar, nejdříve s rodiči a později na to zůstáváme sami. Jít cestou daru, znamená žít své předurčení a být v souladu sám se sebou. Máme tolik svobodné volby, že ani nemusíme využívat své dary, vlohy a schopnosti, ale potom nezažijeme ani uspokojení z nalezení svých jedinečných darů, které je povznášející, úžasné.

Můj dar je snadná komunikace s vědomím. Pamatuji se na tenhle rozhovor s vědomím už v dětství. Potřebovala jsem ticho a klid a přestat s přijímáním myšlenek na vlastní příběh a jednotné vědomí mi potom řeklo vše, co bylo třeba. Vše, co jsem se z téhle komunikace dozvěděla se vždy potvrdilo a ukázalo v mém okolí.
Některé záhady jsou mi skryté, asi nedávám ty správné otázky, ale většinou se dozvím nové, neznámé náhledy a informace, které zase odkryjí další dílek celkového obrazu našeho bytí.


Četla jsem názor, že nemůžeme přestat s přijímáním myšlenek. V každé meditaci, se přestaneme slučovat s myšlenkami ( tzn. odstranění ega ) a jsme vědomá pozornost, která sama rozhodne, co bude pozorovat. Naše tělo zažívá neustále pocity ( cítí teplo, chlad, klid, rozrušení atd. ) a neustále vysílá své pocity do svého obalu ( který někdo vidí, někdo ne ) a tam se vytváří myšlenky, které zase tělo přijímá. Je to pořád stejné, jako ve všech jiných fraktálech našeho bytí. Vědomá pozornost si může vybrat, jestli chce neustále přijímat myšlenky z pocitů vlastního těla, nebo jestli chce pozorovat přímo zdroj a najít si potřebné odpovědi pro vytvoření jednoty.

Meditace je nádherná pro člověka, který touží po poznání a po transformaci. Ve skrytu svého bytí po tom touží každý, v dětství meditujeme přirozeně, ale později si to dopřeje jen někdo. Pokud chceme zdárně projít transformací, pak je meditace to nejlepší doporučení.

Napište do komentářů, jaké dary jste v sobě objevili?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama