Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Počasí nám věší na nos bulíky

5. srpna 2015 v 10:21 | Akja |  aktuální energie
Máme tu další, krásný, letní měsíc srpen. Transformační energie narůstá obrovským tempem viz. německé stránky http://www.praxis-umeria.de/kosmischer-wetterbericht-der-liebe.html a jak se to projevuje v našem životě?

Co s námi srpen provede? To, co my uděláme s ním. Červnový a červencový odpočinek už máme za sebou, nyní je potřeba se opět pustit do práce. Nezní to úplně lákavě, ale předávám poselství od universálního vědomí a to sděluje, že jsou tu nové začátky a je třeba s nimi pohnout.


Zvířata i lidé jsou velmi silně stimulováni počasím, ale to se už několik let rozchází s naším zvoleným plánem změny na vyšší úroveň vnímání. Umělé ovládání počasí některými "lidmi" má jen za úkol znemožnit transformaci a udržet vše při starém. Proto se nyní nemůžeme nechat zmást počasím, které vybízí k nečinnosti.

Vykročme našemu bytí v nové úrovni vědomí naproti. Naše paměť, na kterou jsme převážně orientovaní, je trošku v rozkladu a přestává plně fungovat, proto je nezbytné pracovat opatrně, nakládat si co nejméně úkolů, ale přesto být činní.

Přesměrování se do přítomného okamžiku, při každé práci, nám vše usnadní. Pokud budeme vše dělat s radostí a nadšením, pak jsme tady a teď. Do této přítomné práce nás uvádí měsíc srpen. Zkoušeli jsme to už mnohokrát, ale nyní je to opravdu, nyní to zažíváme a už není nic jen tak, jen na zkoušku, už to jinak totiž dělat nepůjde.

Mnoho let jsem četla poselství od Karen Bishop, která se nyní záhadným způsobem odmlčela a protože to, co jsme přijímaly obě dvě, bylo stejné, chtěla bych pokračovat. Nejsem ale spisovatelka. Vím, že mi zatím porozumí jen hrstka lidí na přední linii transformace, ale zároveň vím, jak mne Karen Bishop pohladila svými slovy a jak i ti, kdo kráčejí vpředu, pohlazení potřebují, i když tohle vše, co píši, vědí, ale zároveň vím, jak je milé číst, že v tom nejsem sám.

V každém okamžiku pracujeme s minulostí i s intuicí do budoucna. Takže pokud tenhle článek beru jako přítomnost, tak má svoji minulost a intuice říká, že je skvělé se připravit i na budoucnost na měsíc září, na předem oznámený, kvantový skok v uvědomování se. Z toho se odvíjí i naše srpnové aktivity.

Navrhovala bych úklid, opravdové hloubkové odstranění všeho nechtěného, včetně vztahů. Maximální zkrášlení svého těla, svých domovů a přípravu veliké oslavy...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 petrflasar27 petrflasar27 | 5. srpna 2015 v 21:28 | Reagovat

Tu intuici bych bral

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama