Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Odpojeni

19. srpna 2015 v 15:27 | Akja |  aktuální energie
Současný úsek transformační energie jde přirovnat k přechodu hlemýždě, svým tempem, přes šestiproudou dálnici. Náš každý další krok v našem duchovním probuzení je téměř neznatelný, se spoustou opatrnosti a pohledů zpět do minulosti. Posunujeme se spíše nechtíc, jako by jsme byli postrkováni, či popotahováni vpřed.
V popisu transformace se často používá přirovnání s porodem novorozeně. Srpnová fáze transformace se tedy nachází v posledním stádiu. Už nemůžeme udělat krok zpět. Probouzíme se do nového světa. Už nám nepomůže přehrávání minulých vzpomínek, které se jakoby pudem sebezáchovy, vytryskují na povrch, ať už v bdělém stavu, nebo v podobě velmi živých snů.


Pro mnoho lidí je tenhle stav bolestivý. Popisujete různé podivné příznaky a deprese. To jsou však jen nezvládnuté strachy z neznámého. Je potřeba vše brát jako přirozený vývoj a nebránit se sami sobě. Náš duch si dávno přeje, uvolnění se z okovů strachu a neschopnosti.

Dozrávali jsme velmi dlouho a nyní jsme připraveni na svůj opravdový život. Už jsme hotoví, připravení, máme v sobě všechny dovednosti k úžasnému novému životu. Píšete mi, co všechno se nedaří a jak se vše vrací do starých kolejí. Jak to překonat? Neohlížejme se, už ani jeden krok stranou. Mějme jen vizi šťastného života beze strachů, se spoustou energie, elánu a lásky.

Pláčeme zde pro starý známý svět, jako dítě, které se narodí a také pláče. Pláčeme, že jsme odpojeni od vědomí matky, kterou v našem případě nahradilo Ego, jenž nám dopřálo sjednotit se s každou myšlenkou, kterou pro nás vyhodnotilo, jako potřebnou. Né, už nemusíme plakat, neztratili jsme vědomí otce, neztratili jsme vědomí. Sjednotili jsme se s vědomím veškerenstva, narodili jsme se do něj.

Jak je to s našimi dětmi, příbuznými a lidmi, kteří se ještě zdráhají vystoupit na novou úrověň uvědomění? Netlačme na ně, prosím. Dopřejme jim pohodlí, klid, radost, jídlo, které mají rádi. Nechme je dělat různé pošetilosti, které jsou v tak ostrém rozporu s transformací. Nemůžeme již nic "opravovat" ve staré realitě, zbourali by jsme novou realitu, která existuje díky našemu přijetí a rozšíření uvědomění. Všichni jsou v bezpečí i se spoustou výbuchů, kterými občas vypouští nahromaděnou, nepochopenou a nzvládnutou energii. Jsou také pod ochranou Vědomí a udělají svůj postup, až uvidí ten náš.

Letíme, letíme, ničeho se nedržíme, hurááá a tak to má být. Tak jsme si to zvolili, to bude jízda, nyní nám nastane ta naše pravá práce a nebudeme vědět, kam dříve skočit. Slastně se ještě chvilku protáhněme, protože JSME TU.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama