Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Dochází k urychlení vývoje

29. srpna 2015 v 11:23 | Akja |  cestou ke změně

Dnešní úplňkové energie jsou podle měření mírnější, přesto se něco vznáší ve vzduchu, příslib zázraků, zmatek z nesplněných nadějí, kapituace nad neuskutečněnými sny, nové doufání v lepší zítřky a maximální potřeba klidu a míru, nejlépe v nějaké opuštěné chatičce u zapomenutého jezera, daleko od všech povinností a potřeb ostatních.

Ze všech stran se na nás hrne spoustu informací o všech možných událostech a postojích různých lidí. Kolem našich myslí proudí nové, uměle vytvořené, drama s imigranty. Pokud se chceme vážně zabývat transformací, je potřeba nechat všechny takové informace za sebou a zaměřit se na svoji bytost. Prožíváme vše, vždy fraktálně stejné, ve společnosti, jako v menší společnosti naší rodiny a stejně tak, jako ve své ještě menší společnosti své bytosti.


Ve své bytosti také pociťujeme silný tlak, přemíru zmatku a velmi málo opory. Kdo to má vše zařídit, kdo vytvoří z našeho života opět přístav klidu a míru? Rozhlédněme se kolem sebe, koho na to máme? Samozřejmě, jsme tu na to opět sami, ale už mnohem lépe vybaveni, posilněni mnohými dovednostmi, které jsme cestou posbírali a s odhodláním jít dál.

Novináři šíří informaci jak je to "strašné", že skupinky lidí z jiných zemí, přecházejí přes území našeho státu, nebo přicházejí k nám. Transformační mysl se zabývá jednotou a nehodnotí žádnou situaci, jako "strašnou", protože se nezabývá "strachy". Pokud tato situace ještě někoho oslovuje, je potřeba si uvědomit kde ve vlastní bytosti ještě sídlí strachy a posvítit si na ně světlem vědomí. Uvedomit si, že vlastním vědomím jednoty, bezpečí, radosti, lásky a spokojenosti, vytváříme to samé pro všechny.

Lidé by se měli zprávám v televizi a na internetu vysmát a nenechat se manipulovat k rozvášněným emocím. Tím by urychlili svůj vývoj. Na malé děti také platí maňásek bubáka, vystrčí se z krabičky a děti se třesou strachy. Pojďme se už dostat přes zastrašování, ať je to v jakékoli oblasti našeho žití. Vysmějme se všem strachům takovým způsobem, že už se neodváží klepat na dveře naší bytosti.

Využijme dnešní den k opravdovému bytí. Den bez všech strachů, bez všech nedostatků ( to je jen jiný druh strachu ), v radosti, v pohodlí, při zábavné činnosti pro sebe a láskyplnému setkání s ostatními. Napište mi, jak jste takový den zvládli...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama