Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Svobodná vůle k předurčenému bytí

29. července 2015 v 11:09 | Akja |  aktuální energie
Všechno v našem životě se odehrává na základě rozhodnutí. Pamatujeme se přece na to, že jsme planeta svobodné vůle. Můžeme to číst, říkat, počítat s tím a nakonec tomu nevěnujeme pozornost a nemáme ani víru, že by to tak mohlo být.

Probouzení do uvědomělého stavu je postupné a základem je právě uvědomování si svobodné volby. Život probuzeného člověka ve všech dřívějších dobách byl jako blažená úleva, sejmutí všech břemen, blaženost, klid, osvícený přístup ke všem informacím ihned po ruce, kdykoli a kdekoli. A jak je na tom současný probuzený?


Nyní se uvědomuje mnoho lidí najednou, neboť jsme zaplavováni obřími vlnami energie, které vše podporují. Probuzení je stejně blažené jako dříve, jen je tu malý rozdíl. Dříve osvícený mistr předával své umění dál svým žákům a to naplňovalo jeho smysl existence a nyní, když jsme napojeni všichni na největšího mistra - energii lásky - přímo, opět hledáme. Jsme Vědomí, které lační poznat samo sebe a my plníme své poslání a smysl existence tím, že to vše umožňujeme.

Jaký další krok plánuje Vědomí, prosřednictvím našeho bytí? Co to vlastně po tak dlouhé cestě hledání opět hledáme? Ano hledáme to naplnění, tu radost, to štěstí, které Vědomí touží zažívat. Dalo by se to nazvat "radost Boží". K tomu už nepotřebujeme naše starosti, problémy, nemoce, proto jsou pomalu z našich životů odstraňovány.

Nyni pociťujeme silné zpomalení ve všech oblastech. Vše je ještě umocněno planetou lásky Venuší, která nabrala retrográdní chod. Procházíme pomaloučku den po dni a vykonáváme rozhodnutí, co si v našich životech ponecháme a co dále nepotřebujeme, na co se zaměříme a co nám již k ničemu neslouží. Mějme proto se sebou nyní trpělivost. Probíhá v nás úklid, třídění a obnova.

V našem aurickém obalu už není po problémech a staré energii ani památka, ale mysl spotřebovává čas a potřebuje nějakou dobu na rozhodování, jestli tenhle stav přijme. Dopřejme si tedy klid a spokojenost, jak jen si to umožníme...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama