Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Příznaky transformace

17. července 2015 v 10:18 | Akja |  aktuální energie
Léto je v plném proudu, dokonce zde máme tropické počasí, takže nás chladno ani nenutí cestovat za Sluncem na jih. Přesto námi neproudí typický klid a uvolnění. Je tu cosi v nás, co jakoby probublává pod povrchem a chce se dostat ven. Je to naše transformace, přeměna všech bytostí na další úroveň vnímání.

Ve fyzickém těle se vždy projevuje každý pohyb mysli. Při transformaci se vědomá pozornost (my) rozšiřuje od středu do vzdálenějších prostor mysli a s tím jsou spojeny fyzické projevy v těle. Každý si během života vytvořil jiné nastavení a ochrany, které teď odbourává a proto i fyzické projevy transformace jsou různé.


Jak vnímá mysl svůj posun, tak s tím zatěžuje příslušné orgány v těle. U mysli se jedná o pohyb, takže tomu přísluší naše nohy a pohybový systém. K pohybu dochází také v hlavě, takže to je druhá problémová oblast. Bolesti a nemoci patřící k transformaci se budou tedy především týkat nohou a hlavy.

Ostatní příznaky omezení člověka, jako třeba horečky, změna krevního tlaku, průjmy a další nejsou spojené přímo s transformací a posunem na novou úroveň vnímání, ale s lpěním na starém způsobu myšlení. Samozřejmě, uvědomujeme si tak, že jsme ještě ve staré, nechtěné energii, ale není to příznak již vzestupujícího uvědomění.

Některé články na internetu popisují tyhle nemoci, ale není potřeba se tím nechat zmást. Všichni máme stejný systém tvoření hmotného z nehmotného. V každém člověku je nastavený stejný způsob vytváření nemocí oddělováním se od vědomí. Vše je jedno-duché. Jakmile vidíme nějakou složitost, víme, že je výtvor ega a ten nám k ničemu neslouží. Tvořivost v souladu s vědomím bytosti, to je to pravé a vždy jedno-duché.

Červencové energie ještě nejsou tak milostivé a láskyplné, jak se všude uvádí. Nadále probíhá přeskupování, stěhování a další a další přípravy. Je potřeba najít a určit ten správný směr. Víme, že je to směr jednota, ale vybíráme si další vlastní formu bytí.

Vše si vytváříme sami v souladu s vědomím, využijme tedy další týdny k uvědomování si vědomí a sebe jako jeho součást. Tím se dostáváme k první vlně probuzených bytostí a zažíváme fyzickou pohodu a soulad se svým modrotiskem...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama