Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Počasí na přístrojích?

19. července 2015 v 10:33 | Akja |  aktuální energie
Ještě bych ráda napsala něco k současnému počasí. V předešlém textu jsem napsala, že mi jde lehko ovládat lokální počasí. Není to nic složitého napojit se myšlenkou na vodu v mracích a přitáhnout si ji, nebo ji oddálit. Ale nyní jsem narazila na něco nového, co tu ještě nebylo.

Libuji si v pobytu na Slunci a teplo je mi maximálně příjemné, jenže mé rostlinky na zahradě usychají a kroutí se jim listy. Rozhodla jsem se, že slunění bylo dost a že přitáhnu pořádný slejvák. Napojila jsem se myšlenkou na mraky, které byly až nad Finskem a jižně nad Alpami a začala jsem je posouvat v klidu ke mně. Přestala jsem se o to dál starat, jako vždy, ale nepršelo.


Další vodu jsem ucítila až kolem ostrova Island, napojila jsem se na ní myšlenkou a náhle se mi začala prudce točit hlava a vše se mnou vibrovalo. Znám tenhle pocit z léčitelství. Napojím se na člověka ať se nachází kdekoli a posílám mu svůj klid a vyrovnání a tím se začíná každý sám uzdravovat. Jednou za mnou přišla maminka malé holčičky a neřekla mi, že je dcera v nemocnici. Napojila jsem se na ni a grn, grn, točení hlavy a vibrace v celém těle. Zeptala jsem se matky dítěte, kde se nachází a ona mi sdělila, že je na přístrojích, které za ni dýchají...

No a to mne přivádí k otázce - jsme také na přístrojích? Je naše počasí ovládáno elektromagneticky?
Ty bytosti, které jsou za to odpovědné nám také pomáhají s transformací. Není potřeba se v žádném ohledu ničeho bát. Zatím úplně nevím, jak z toho ven, ale věřím, že se vše v nejbližší chvíli vyjeví.

Počasí je také aspekt nás samých. Například, když jsou lidé naštvaní, konfliktní, uvolňují síru a počasí reaguje bouřkami. Je to vše v souladu a v propojení. Možná bychom si mohli uvědomovat elektrický proud, jako inteligentní bytost, která se odmítá účastnit manipulace počasí. Nemějme žádný strach, veškěrá síla je v nás a my se nedáme...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama