Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Na periferii probuzených

13. července 2015 v 22:38 | Akja |  Akja
Vím, že naše lidská mysl potřebuje rozlišování, přirovnávání a zařazování do své linearity a potřebuje mít články roztříděné podle různých parametrů. Proto bych ráda napsala svůj příběh, ale nepřijde mi nijak zajímavý a nijak hotový, protože se neustále mění a je to vlastně "jen" cesta k bezpodmínečné lásce.
Vždy jsem zastávala styl inspektora Columbo, snížila jsem se na úroveň vnímání okolních lidí, abych s nimi mohla komunikovat v jejich rovině, ale nakonec jsem z toho nikdy neměla dobrý pocit a taková konverzace stejně nic nikomu nepřinesla.

Inspektor Columbo se vlastně nechtěl přátelit s lidmi na které svoje lstivé chování předvedl. On je jen chtěl chytit do pasti a byl přesvědčený, že to svojí mazaností dokáže. No a tak bych si připadala já, kdybych vysvětlovala průběh transformací z pohledu jedné oddělené mysli.
Byla jsem upozorněná, že píši pro pokročilé duchovní hledače a že jsem pro začátečníky nesrozumitelná. Nejde se vrátit do toho starého zaběhnutého vnímání forem s plnou výbavou problémů.
Dříve jsem mezi přáteli, zveličovala každý nepatrný nesoulad, který jsem pocítila, na problém, aby mne vnímali, jako jednu z nich. Mysl neustále řeší problémy a vytváří tím nové. Takže přátelé z mých umělých problémů dokázali vytvořit veleproblémy a já vlastně žádné neměla, jen jsem se chtěla dostat na jejich úroveň vnímání. Pak jsem měla řešit něco, co vlastně neexistovalo. Takže takhle už to dál nepůjde.
Jsme tu nyní všichni společně a přesto každý jinde. Je potřeba nechat vyzařovat přesně to, co reprezentujeme, abychom se opět všichni mohli sejít, ale už na vyšší úrovni vnímání - transformováni.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama