Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Duchovní probuzení

3. července 2015 v 10:46 | Akja |  cestou ke změně
Dnešní krásné ráno mi svojí energií připomnělo den 21.12.2012. Co se v ten vlastně odehrálo? Naše Země se nacházela v konstelaci hvězd v podobném rytmu jako jiné roky, jen v jiném místě vzhledem k Mléčné dráze a to také souvisí s naší transformací. Přicházíme do tzv. Nového věku.

Ten prosincový den roku 2012 jsme s mým manželem byli doma a připravovali jsme se na předem ohlášenou konstelaci kolem jedenácté hodiny, meditovali jsme, měli jsme puštěný internet a připravenou tužku a papír. Náhle se na intenetu objevila zpráva, že vzhledem k našemu "zimnímu" času bude zmiňovaná konstelace kolem dvanácté hodiny. Tak jsme začali diskutovat a nevěnovali jsme svému ztišení pozornost. Náhle však v předem stanovený první čas, kolem jedenácté dopoledne, přišla ohromná síla, která mne položila na záda. Manžel si lehl vedle mne a svět byl ve stavu nula. Vše bylo prázdné, tiché, ale plné všech informací. Bylo to takové klidné vnitřní oko hurikánu. Nejdříve jsme byli jako v tranzu, protože jsme se na tuto konstelaci těšili mnoho let a pak jsme využili pole všech informací, které bylo jasně otevřené, pro své probuzení.

Potom už následoval jen pocit blaha, který přetrvává. Blaho duality je vždy následováno svým protipólem, blaho jednoty je stálé.

Trochu jsem psmutněla, když lidé psali, že se vlastně v tom dvacétém prvním prosinci nic nestalo. Ale vysvětluji si to tak, že neměli čas se ztišit a situaci vnímat. Je to podle naučených priorit. Pro mne je to celoživotní úkol, zabývat se transformací a mít ji na prvním místě. Jiní lidé mají na prvním místě něco jiného a to je také správně. Jen je trošku nešťastné to posuzování a souzení, když vlastně o tom nic nevědí, ale tak je to se vším a vždy.

Dnešní energie je také velmi podobná té z prosince 2012. Veliké ticho, prázdno, způsobené horkem a všechny informace víří v nás a kolem nás. Dnes je velmi vhodný den k probuzení. Využijme ho, jek nejlépe to půjde...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama