Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Vyvolená

15. června 2015 v 1:02 | Akja |  aktuální energie
Krásné počasí prokládají bouřky a my můžeme vědomě odpočívat. Dostatek tepla, světla, ale i deště a větříku oblažují naše těla i smysly. Kolem nás probíhá samovolně změna. Nenechme se vtáhnout do dramat duality, které probíhají kolem nás. V knize - Kurz zázraků - uvádí autorka, že to, co není láska a mír, to je jen iluze a vůbec to neexistuje.

Od mala jsem měla často pocit, že jsem vyvolená. Ovládala jsem spoustu věcí, lidí, ale i počasí. Tenhle pocit má většina z nás, proto jsme se začali zajímat o transformaci a sledujeme události, které by nám mohly vysvětlit, kdo tedy vlastně jsme? Dnes jsem se domlouvala s počasím kolik kapek deště chci na zalití zahrady a kdy nepršet při sušení prádla. Bylo to milé, jako při rozhovoru s přáteli, vše mi splnili.

Každý máme nastavené své víry jinak a děje se nám přesně podle nich. Já mám víru, že umím ovládat lokální počasí, ale v některých oblastech se mi ještě nedaří, tam používám meditaci. Uvnitř nás samých je spoustu prostoru, který je zvláštní tím, že je tam informace o všem. Tenhle prostor je v každé buňce našeho těla. Moje meditace spočívá v tom, že se zaměřím na tenhle prostor uvnitř mých buněk.

Pak jsme opravdu Vyvolení se zaměřením na vnitřní prostor sebe sama. Jak poznáme, že jsme si uvědomili zdánlivě prázdný prostor v sobě? Pocítíme prvotní pocit našeho bytí, jemnou blaženost. Můžeme tam potom vkládat otázky, potřeby, sny, cokoli. Vnitřní prázdný prostor s nekonečným polem informací, pak vytváří tu nejharmoničtější odezvu...

Přidejte, prosím, své zkušenosti v komentářích pod článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama