Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Otázky a odpovědi

27. června 2015 v 16:15 | Akja |  Výklad karet
O čem to vlastně píši? O životě člověka. To pro mne byla od mala jedna velká záhada. Když jsem byla dítě, myslela jsem si, že ostatní lidé všechno vědí, že znají smysl života, jeho zákonitosti a že všechna pravidla vedou ke spokojenému žití. Rodiče na mne neměli mnoho času a škola mne jen utvrzovala v tom, že ostatní vše vědí a že je všem všechno jasné, jen já jsem nějak nepotřebná.

Později jsem vnímala, že ostatní také v lecčems tápou, ale že jsou lidé, jako třeba vysokoškolští profesoři a kartářky, kteří opravdu vědí všechno. Na toho profesora jsem si netroufla, tak jsem postupně snila o tom, že budu kartářkou, která ví vše. Studovala jsem spoustu knih. Nejdříve všechny náboženské směry, protože jsem si myslela, že tam je skrytá ta pravda, potom učebnice a později knihy duchovního rozvoje. Koupila jsem si i všechny dostupné karty a přečetla několik různých výkladů tarotu.

Pořád jsem ale nevěděla vše a nebyla kartářkou. Někdo říkal, že když někdo něco neumí, tak to učí. Tak jsem to zkusila. Otevřela jsem si poradnu a učila jsem ostatní o životě a výklad karet. Lidé přicházeli a říkali mi, jak to dělá jejich jiná kartářka a co znají oni sami. Vše mne báječně naučili. Asi za dvacet let mi karty pomohly překonat své nízké hodnocení a ukázaly mi, že ostatní také hledají to, co já.

Karty jsou ucelená soustava, podobně jako člověk. Vše je podobné se vším. Vše je jedno - duché. Vše se nechá i matematicky vypočítat pomocí fraktálů. Pomalu se nám vše odkrývá a opravdu budou znát všichni smysl života a pravidla, která vedou ke spokojenému žití. Jak je zjistí? Doporučovala bych techniku, kterou jsem se naučila já vykládat karty. Učme, učme všechny ostatní, jak být sťastní, jak si vážit jeden druhého a života jako takového. Učme, jak nacházet pravdu uvnitř sebe. Učme jak vidět očima ducha...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lída lída | 3. září 2015 v 10:42 | Reagovat

Dobrý den,
moc krásný článek. Při výkladu karet je jistě dobré vsázet na svůj vnitřní smysl, svou intuici. Nikde není určené přesné pravidlo, jakou technikou vykládat karty, jakým způsobem je přečíst. V knihách Vás mohou přivést na správnou cestu, ovšem samotné rozluštění je vždy na Vás.

Důležité je poslouchat při svém jednání hlas svého srdce a nespoléhat na svou mysl.Odprostit se od všech myšlenek a jednat s čistým a otevřeným srdcem. Nechť se Vám daří! Přeji mnoho štěstí v dalších zkušenostech... :)

2 Akja Akja | E-mail | Web | 4. září 2015 v 20:52 | Reagovat

Děkuji za příspěvek. Momentálně už se tomu skoro nevěnuji, proto jsem začala psát nové poznatky z meditací sem, aby moji stálí klienti nebyli ochuzení. Do výkladu karet mne zasvětila paní Grnáčová - jasnovidka ze Slovenska, která tam nyní předpověděla už druhého prezidenta a je velmi úspěšná a milá. Nechala jsem si od ní letos ke konci prázdnin také vyložit karty a vše se děje úplně opačně. Pro tu chvíli odkryla vše, co bylo v mé mysli, ale nyní jsou tak veliké změny, že je karty asi nestačí ukázat, jakoby se za jeden den odehrálo několik měsíců, tak mi to připadá. Uvidíme, těším se na vše. :-)

3 lída lída | 5. září 2015 v 20:17 | Reagovat

Není vůbec zač. Jistě, souhlasím s Vámi. Karty člověku zobrazí ve většině případech jen jeho současnou situaci, aktuální stav mysli a předsevzetí, které si nese s sebou na své cestě životem :-) Jak píšete, vše probíhá moc rychle a je pouze na nás, jak se zachováme, jakým způsobem zareagujeme...Konečné rozhodnutí je vždy jen a jen na nás.. Jak se říká, život je hra a je na nás jak jí zahrajeme. Přeji mnoho štěstí. Moc ráda se obohatím o nové poznatky. Děkuji Vám za ně i za odpověď. Krásný den :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama