Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Obnovení síly

23. června 2015 v 9:18 | Akja |  aktuální energie
Doba transformace, kterou právě procházíme, se dostává ke svému vrcholu. Astrologové ji přirovnávají ke třem dnům temnoty při novoluní Měsíce. Přičemž Jeden den Země v náklonu své osy, který tuhle změnu provází má trvat kolem sedmdesáti let. Takže celý průchod transformací a tímhle temným obdobím by byl dlouhý přibližně dvěstě deset let.

Mé vnitřní cítění a vnímání energií mi však ukazuje tohle období jako vrcholné. Podobně jako při novoluní máme nyní šanci zbavit se starých názorů, které nám už neslouží a nepodporují pokrok a začít s novým uvědoměním.

Měsíc červen je třeba využít k co největšímu odpočinku, přesto je to pro některé z nás velmi obtížný úkol. Staré, nedořešené postoje se vyplavují z našeho nitra a neustále se hlásí o svoji pozornost. Zkusme se opět přijmout, jako ten, jež si tyhle situace zvolil, aby svým klidem a láskou dával šanci novým zítřkům, jako maják na rozbouřeném moři, dává šanci ztraceným lodím opět najít směr.

Všechno kolem nás nám jen ukazuje, jak jsme pevní v přesvědčení vytvořit skutečnou změnu. Příroda má pro nás všechna vysvětlení a příměry, kterým jsme schopni porozumět. Transformace je popisována jako návrat ke Zdroji - k Bohu, chcemeli. Většina lidí hledá Zdroj nad svými hlavami, někde v dáli a hloubce vesmíru, ale pokud se podíváme na přírodu, na krásný strom a budeme chtít najít zdroj ze kterého vznikl, musíme se dostat dovnitř až do malého semínka. Strom by nepátral po svém zdroji nad svojí korunou, ale šel by dovnitř.

To je nyní náš směr - dovnitř. Využijme posledních pár červnových dní k meditacím a uvědomování si Zdroje uvnitř nás samých. Síla, ketrá s tímhle uvědoměním přijde, bude využitá příští měsíce k obrovskému pokroku v našich životech...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 petrflasar27 petrflasar27 | 24. června 2015 v 10:52 | Reagovat

Staré nedořešené postoje jež teď vyplouvají se tvářily a předstíraly, že jsou dořešené, že o ně člověk již nezakopne. A hle, staré myšlení bylo jen zatlačeno hlouběji, nebylo zrušeno, smazáno. Pořád tam je. Ego je velmi rafinované. Takže uvnitř hledat to světlo, tu dobrotu, lásku a porozumění, ne zatlačovat ego do temných hlubin.

2 transformace-akja transformace-akja | 24. června 2015 v 11:35 | Reagovat

Pokud se vnímáš, jako vědomá pozornost, pak můžeš pozorovat všechny záležitosti kolem sebe s vědomím, že jsi si vybral tohle zažít. Pokud se vnímáš, jako myšlenky a ztotožňuješ se s jejich obsahem = Ego, pak se pořád zaplétáš do stejného kolotoče problémů. Ego řeší jeden problém a hned při tom vytváří další problém, aby mělo co dále k řešení, je to nikdy nekončící kruh. Vědomá pozornost nic nezatlačuje, přijímá hrátky Ega a povznáší se nad ně. S vědomou pozorností Tě nic nezasáhne, jako problém, jsi nad tím a netýká se Tě to. Není to zatlačené, protože to není skutečné. Vždyť víš.

3 petrflasar27 petrflasar27 | 25. června 2015 v 17:39 | Reagovat

bez útočných myšlenek, nemohu vidět svět útoku

4 transformace-akja transformace-akja | 26. června 2015 v 14:16 | Reagovat

Jak to, nemusíš se stát stromem, aby jsi viděl strom. Pan Rupert Spira říká, že vědomí si není plně vědomo člověka. Přirovnává to k nádechu a výdechu, kdy je vědomá pozornost soustředěná v bytí člověka a v hlubokém spánku, nebo meditaci, je přesunuta vědomá pozornost opět do vědomí jednoty. Vědomí jednoty obsahuje vše i útočné myšlenky, nebo jejich nějakou verzi a když jsi ve stavu vědomé pozornosti soustředěné v člověku, můžeš je pozorovat, aniž by jsi se s nimi ztotožňoval, nebo je měl ve své paměti.
Malé vnitrozemské dítě nezná moře, uvnitř jeho těla je vědomí jednoty, kde je i informace o moři. Dítě pak může přijet k moři a uvidět ho, i když před tím žádné moře neznalo. Informace o útočných myšlenkách je součást vědomí jednoty, proto můžeš útok zažít a klidně se nad něj povznést a nemít žádné útočné myšlenky...
Ty zkrátka říkáš, že si každý vytváří vše sám a tak si vytváří i mírumilovný člověk kolem sebe hádky, protože chceš říci, že má skryté (potlačené) útočné myšlenky. Tohle je o magnetismu. Ve skupině lidí, jsou různí lidé a každý má jinou sílu svého magnetismu ( to se odvíjí od svého sebepřijetí ), pak se projeví realita toho člověka s nejsilnějším magnetismem a náš mírumilovný človíček, který se zrovna ten den moc nepřijímal - měl slabší magnetismus, je v tom lapený. Jeho jediná chyba nejsou útočné myšlenky, ale málo Lásky k sobě...

5 transformace-akja transformace-akja | 26. června 2015 v 14:26 | Reagovat

[3]: Hezký námět na článek k transformaci. Samozřejmě, jsi tvůrce své reality v každém momentě svého bytí, ale jen do úrovně svého sebepřijetí :-)  ;-)

6 petrflasar27 petrflasar27 | 26. června 2015 v 20:48 | Reagovat

Já ale myslím, že je to myšleno jednodušeji. Když nemáš útočné myšlenky, ani si nevšimneš, že na tebe někdo ať úmyslně nebo neúmyslně útočí. Prostě ti to nenapadne a tvým nevinným klidem každého odzbrojíš.
Útočné myšlenky buďto máš nebo nemáš. Není to o tom, jak jsi se vyspal. Myšlenka není, když není informace.

7 transformace-akja transformace-akja | E-mail | 27. června 2015 v 8:44 | Reagovat

[6]:Sebepřijetí je informace v podobě elektromagnetického obalu těla, kde také vznikají myšlenky. Mozek je už jen přijímá, jako jakýkoli jiný přijímač. Je to o tom jak jsi se vyspal. Vyzařovaná Aura je pokračování pocitů těla. Vždy to kreslím, jako takový koloběh. Pocity vytvářejí magnetizmus kolem těla, mozek jej zachytává v podobě myšlenek a vytváří podle nich tělo, realitu a tělo opět reaguje, že vše pocítí...
Když tělu chybí pocit blaha, vytváří útočné myšlenky, když se cítí skvěle, vytváří mír.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama