Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Červnové energie

7. června 2015 v 13:11 | Akja |  aktuální energie
Máme tu červen, nejočekávanější měsíc roku. První třešně a jahody na zahrádce. Konec biflování ve školách, ale i v našem životě. Co tedy zbývá napsat? Po předchozím měsíci, po přívalu změn a jejich záhadném rozuzlení, samozřejmě zbývá napsat o odpočinku. Nyní je potřeba zaměřit se na odpočinek.

Po každém nádechu následuje výdech. Po napětí, které jsme zažívali v minulém období je nutné také zase vypnout. Svoje tělo je potřeba odměnit, hýčkat a vystavit energii Slunce k dobití baterií. O všem, co zažíváme, rozhoduje lidská mysl, která pracuje v oddělení jen v těle. Jestliže se chceme transformovat do širší části lidství, potřebujeme k tomu zdravé tělo.

Odpočinek neznamená, že si vytyčíme kolik hodin denně strávíme cvičením, vytvářením rozmixovaných zeleninových, zaručeně zdravých pokrmů a četbou povznášející literatury. Odpočinek znamená odevzdání se intuici, neplánování a spočinutí v bytí. Není k tomu potřeba uměle vytvářet žádné podmínky a prostředí.
Odpočívat můžeme kdekoli a kdykoli si vzpomeneme.

Pro červen postačí uvědomování se v odpočinku. Vědomé odpočívání nám pomáhá umožňování naplnění našich snů. To je ten poslední krok transformace - nezasahování. Vše je geniálně načasované, jen tomu potřebujeme uvěřit. Jak už jsem psala níže, je to ten poslední krok, jako když se učíme plavat. Vše už umíme se záchranným kruhem a nyní stačí uvěřit, že to jde stejně bez něho a pustit se na hladinu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama