Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Jsme

17. května 2015 v 14:26 | Akja |  cestou ke změně
Dnes jsem četla nádherný citát: "Zjisti kdo jsi a dělej to úmyslně." Nevím, kdo je autor zmíněného citátu, ale to je přesně to, oč tu nyní běží. Myslet na to, kdo jsme, je v současnosti naše největší povinnost a práce. Celé úsilí ohledně transformace je zahrnuto do téhle věty.

Zjišťujeme kdo jsme, vlastně narážením do oblastí, které nejsme. Nejsme hlad, nejsme bída, nejsme smrt, nejsme krutost, nejsme nemoc a co vlastně zbývá? Zbyl nám tady dostatek, moc a láska. Ano to vlastně jsme. Naše ztotožnění se s poznáváním sebe sama a vymezováním se, co vlastně nejsme, má být u konce.
Takže nyní se transformace dostává do úmyslného žití toho, co jsme.

Zvyk neustále překonávat překážky, aby se vytvořily další, je hluboko zakořeněný v našem bytí. Nyní už je potřeba zlehka začít žít novým způsobem. Ale jak? Neustálým uvědomováním si, co jsme - dostatek, moc a láska. Tohle je náš nový způsob tvoření reality. Proto jsme meditovali tolik dní, abychom se naučili pozorovat myšlenky a uměli je vědomě zaměřovat na dostatek, moc a lásku.

Myslím, že pro všechny hledající, je skvělé, že už konečně můžeme žít pravdu. Pravda je ta základní energie přijetí, souznění, shody s Vesmírem. To, co jsme my, je i celý Vesmír. Je třeba, přijmout plnou zodpovědnost za vše, co vytváříme ve své mysli a použít k tomu neomylnou navigaci, kterou je pocit štěstí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama