Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Andělé

24. května 2015 v 11:41 | Akja |  cestou ke změně
V jednom z minulých článků jsem uvedla, jak jsme zjišťovali, kdo jsme, pomocí toho, kdo nejsme. Dovedeme si vůbec představit žití toho, co jsme ? Zatím je to pro některé obtížná představa. Tak zkusíme naše staré známé vymezování toho, co pro nás přestává existovat.

Přestává pro nás existovat strach, všechny jeho druhy a způsoby ovlivňování naší bytosti. To je úžasné, můžeme se svěřit se vším komukoli, bez ohledů, jaké to bude mít následky. Přestává pro nás cokoli znamenat autorita. Jsme všichni na stejné úrovni moci. Nový je i dostatek všeho, na co pomyslíme. Učíme se vytvářet věci pomocí zákonu přitažlivosti a lásky. Přestává pro nás i ostych z navazování známostí s partnery.

Když jsme dostatek, moc a láska, kdo jsou tedy potom ti Andělé? Samozřejmě, jsme to my sami, jsou to naše přirozené stavy bytí, o kterých jsme neměli ani potuchy, že je vlastníme. Když přivoláváme na pomoc Anděla, spojujeme se s vlastními schopnostmi a láskou, kterou sami ovládáme, jen tomu zatím moc nevěříme.

Anděl, jako někdo výše nad námi, či někdo nadřízený, nebo mocnější, nežli my sami, je výtvor sloužící k zastrašování a manipulaci. Celý ten svět náboženství je krutý a potlačoval vše lidské a schopné v nás.
S novým vnímáním sebe sama je potřeba odložit koncept odděleného Anděla, jako schopnější bytosti, či mysli lidí, kteří dosáhli mistrovství. Tahle úroveň mistrovství dříve dosaženého je v nás, je to naše úroveň bytí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 24. května 2015 v 12:02 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

2 transformace-akja transformace-akja | 24. května 2015 v 12:20 | Reagovat

:-) Také miluji psy. Tvá úvaha - ono to stejně nevyjde - Tě přivádí k takovéhle prezentaci Tvého pejska. Řekni si - ono to vyjde - a přijdou Ti skvělejší nápady, kde vystavit jeho foto, kde o něm napsat článek, kde o něm prezentovat video. Pa, pa A.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama