Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Dubnové energie

8. dubna 2015 v 12:26 | Akja |  aktuální energie
Co prožívá naše příroda v dubnu, děje se i v nás. Jsme velmi silně spjatí s všemi elementy, které působí kolem nás. Transformace vnáší do tohohle dění ještě další rozměr a sice - uvědomování se.

Příroda se navrací ze zimního spánku do své aktivní fáze růstu. To samé se děje lidem. Dostáváme další možnosti, podílet se na společné práci k rozkvětu naší společnosti. A dostáváme stále stejné nabídky práce, stále stejné možnosti rozvoje talentů, stále stejné vztahy s partnery a ostatními lidmi. Ta změna spočívá v tom, co s tím uděláme. Pro co se rozhodneme. Budeme provádět vědomé volby ? Nebo sklouzneme zpět k rozumu ?

Vědomá volba přináší rozhodnutí plné magnetismu, radosti ze života, spokojenosti ze sebe sama.
Rozumová volba vede ke schopnosti skvěle překonávat překážky, ale to samé stále dokola, vytváření nových překážek a jejich další překonávání.

Jak to tedy uděláme v letošním dubnu ? Nechá se to trochu přirovnat ke známé hře Sudoku. Tady si uvědomíme kousek a skočíme na další čtverec, kde se nám zase poskládá kousek a vrátíme se zpět, kde zase trošku něco vyjde. Ideální by bylo, uvědomit si vše najednou. Ale ztratili by jsme při tom tu radost ze sebe-objevování.

Věřím, že když jsme zvládli životní období rozumu, že pokročení do vědomí bude snadnější. Nyní už vše můžeme brát jako hru, zábavu a hladce procházet do svého uvědomění se. Je to radost, krása, pravda, zkrátka vědomí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama