Společný prostor pro blahodárnou změnu...

Aktuální energie

7. dubna 2015 v 0:28 | Akja |  aktuální energie
Transformace člověka na Zemi je v plném proudu. Všudypřítomné změny se projevují ve všech oblastech našeho života. Někdy jsou příjemné, ale jindy stresující. Aby tahle přeměna probíhala příjemněji, rozhodla jsem se, podpořit ji svým blogem a seznamovat nás s aktuálními energiemi a průběhem transformace.

Z člověka rozumného se stává člověk vědomý. Je to úžasná proměna. Vysvětlení, proč se tak děje, je příběh téměř pohádkový a nechám si ho na pozdější dobu, až budou více lidem známé všechny souvislosti a vstupní data.

Většina z toho, co jsme znali, na co jsme byli zvyklí, co jsme vlastnili, se velmi rychle mění. Mnoho lidí pracuje na svém duchovním vývoji a změny vítá s radostí. Někteří si ještě ani změn nevšimli a snaží se pokračovat ve své rozumové linii. Ale pro mnoho lidí z nás, je vše takové nejednoznačné a úmorné. Vázne domluva mezi lidmi a vším proniká únava a málá chuť řešit jakékoli záležitosti. Většina věcí postrádá svůj smysl.

Mnozí z nás četli o báječném vyústění naší přeměny v nádherné, zdravé, silné bytosti s výraznými schopnostmi lehce ovlivnit hmotu, ovládat jakýkoli pohyb a zažívat dobrosrdečné vzájemné soužití.
V prvních letech výraznější transformace se všichni velmi těšili a každý den věnovali mnoho času studiu, meditacím a seminářům. Ale nyní, když jsme na prahu přechodu, mnohé z nás nadšení opouští a víra ve zdárnou přeměnu se vytrácí. A proto přichází na řadu naše práce, nás nemnoha lidí, kteří měli možnost okusit vědomé bytí a neztratili to z paměti. Jsme tu jako silné stromy, o které je možno se v téhle době opřít a načerpat znovu sílu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama